Top 9 S24 Ultra Backcover – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Liquid Air etui kompatybilne z Samsung Galaxy S23 Plus 5G

#ad
Spigen #ad - Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.42
Długość6.35
Waga0.07
Szerokość3.14
Numer częściACS02841
ModelACS05666

2. Yanwom

#ad

Nie żółknie, PC + TPU Hybrid Hardcase, odporne na uderzenia etui ochronne, Yanwom Etui kompatybilne z Samsung Galaxy S24 Ultra, przezroczyste etui na telefon komórkowy do Samsung Galaxy S24 Ultra

#ad
Yanwom #ad - Dzięki smukłej konstrukcji telefon bez problemu zmieści się w kieszeni i wygląda elegancko i stylowo również w dłoni. Lekko podwyższona konstrukcja wyświetlacza, a aparat wyróżnia ekran i aparat z płaskich powierzchni. Crystal clear: wykonany jest z lekkiego, ultraprzezroczystego tpu i wytrzymałego materiału PC, dzięki czemu możesz podkreślić kolor swojego Samsunga Galaxy S24 Ultra.

Podwyższona krawędź zewnętrzna chroni ekran i aparat przed uszkodzeniami. Optymalna ochrona: crystal etui chroni twój samsung galaxy s24 ultra przed zadrapaniami, kurzem i zużyciem. Ochrona przed żółknięciem i cienka: jedyna w swoim rodzaju przezroczysta obudowa dzięki powłoce anty-żółtej, która skutecznie chroni przed żółknięciem przez promienie ultrafioletowe i pot, dzięki czemu etui na telefon jest czyste i czyste jak nowe. Precyzyjne wzornictwo: etui na telefon komórkowy samsung galaxy s24 ultra, porty audio i przyciski dla dokładnego dopasowania, porty ładowania, wszystkie wycięcia są precyzyjnie wycięte w stosunku do oryginalnego telefonu.

Etui chroni twój samsung galaxy S24 Ultra przed zabrudzeniem i przez cały czas pozostaje piękne. Amortyzujący materiał TPU zapobiega uszkodzeniu telefonu, gdy spadnie z wysokości. Wysokiej jakości materiały: etui jest wykonane z matowego materiału antypoślizgowego PC + TPU Hybrid Technology, aby chronić Twój telefon przed uderzeniami i uderzeniami, maksymalizuje ochronę i utrzymuje rozmiar i wagę jak najmniej. Precyzyjna konstrukcja otworów zapewnia otwarte wycięcia na głośniki, łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących i funkcji.
MarkaYanwom #ad
ProducentYanwom #ad
Numer częściZA-OnePlus 12-TPU
ModelS24Ultra-PC+TPU-CASE
Gwarancja2

3. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy S10 Plus, czarne

#ad
Spigen #ad - Smartfon i inne akcesoria nie wchodzą w zakres dostawy. Etui ochronne jest kompatybilne z telefonem Samsung Galaxy S10 Plus. Optymalna ochrona – ekstremalna ochrona przed upadkiem – pokrowiec ochronny premium dzięki technologii poduszki powietrznej Air Cushion uderzenia są amortyzowane i wychwytywane oraz dwuwarstwowej konstrukcji pokrowca.

Odporna na uderzenia silikonowa część wewnętrzna tpu + poliwęglanowa część zewnętrzna chronią telefon przed uszkodzeniami w przypadku uderzeń lub upadku. Wszystkie przyłącza są łatwo dostępne, a zakryte przyciski obsługowe można łatwo i precyzyjnie obsługiwać. Podwyższona krawędź na całym obwodzie 1, 2 mm dodatkowo chroni wyświetlacz smartfona. W zakres dostawy wchodzi tylko etui.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.11
Szerokość0.4
Numer części8809640251979
Model606CS25770
Gwarancja24 Miesięcy

4. Spigen

#ad

6,2 cala, TPU, Spigen Neo Hybrid etui kompatybilne z Samsung Galaxy S20, unmetal, odporne na uderzenia

#ad
Spigen #ad - Konstrukcja z ramy PC i wzorzysta tylna ścianka silikonowa. Spider web po wewnętrznej stronie absorbuje uderzenia. Etui jest kompatybilne tylko z Galaxy S20 i nie pasuje do Galaxy S20 FE. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Ochrona krawędzi wyświetlacza i aparatu.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.07
Szerokość0.4
Numer częściACS00997_SML
ModelACS00997
Gwarancja2

5. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air etui kompatybilne z Samsung Galaxy S23 5G, czarne

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Spider web po wewnętrznej stronie do amortyzacji uderzeń. Wzorzyste tworzywo TPU zapobiega powstawaniu odcisków palców. Dopasowane do wszystkich przyłączy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.42
Długość5.9
Waga0.07
Szerokość2.93
Numer części063CS25116
ModelACS05712

6. Spigen

#ad

Czarne, Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy S23 5G

#ad
Spigen #ad - Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.48
Długość6.01
Waga0.13
Szerokość3.04
Numer części065CS25128
ModelACS05718

7. Spigen

#ad

-Gunmetal, Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Samsung Galaxy S23 5G

#ad
Spigen #ad - Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.48
Długość6.01
Waga0.13
Szerokość3.04
Numer częściACS02162
ModelACS05719

8. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z Google Pixel 8 Pro, czarne

#ad
Spigen #ad - Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Aden problem z bezprzewodowym ładowaniem przy normalnej prędkości. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Generacji, może pojawić się komunikat "Zmień orientację telefonu w celu szybszego ładowania". Szybkie ładowanie bezprzewodowe nie jest dostępne. Jeśli korzystasz z google pixel stand 2.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.56
Długość6.65
Waga0.13
Szerokość3.26
Numer częściACS06319
ModelACS06319

9. Spigen

#ad

Spigen Etui kompatybilne z Samsung Galaxy S24 Ultra, czarne

#ad
Spigen #ad - Przesuwana osłona chroni aparat przed zadrapaniami i uderzeniami. Płynnie działająca osłona dzięki technologii Snap Lens Protection. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z TPU i poliwęglanu dla ochrony aparatu. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.11
Szerokość0.4
Numer częściACS07313
ModelACS07313