Top 10 Archäologie Set Kinder – Edukacyjne zestawy naukowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – wykopaliska 15 prawdziwych prehistorycznych skamieniałości, zabawka edukacyjna, zestaw skamielin, wspaniała dostępna wyłącznie w Amazon

#ad
National Geographic #ad - Ten zestaw to doskonały prezent STEM dla chłopców i dziewczynek. 16-stronny przewodnik do nauki – ta kolorowa, szczegółowa instrukcja do nauki ilustruje, w jaki sposób powstają skamieniałości i pomaga młodym naukowcom zidentyfikować każdy odkryty okaz.

Wydobywaj prawdziwe skamieniałości – te prawdziwe skamieliny mają miliony lat! ! Szukaj nasion rekina i płaszczek, ramienionogów, mozazaurów i wielu innych. Wysokiej jakości zabawka do nauki – jesteśmy dumni z naszych wysokiej jakości zabawek naukowych i oferujemy wyjątkową obsługę wszystkich produktów. Zapewnia wielogodzinną zabawę edukacyjną i inspiruje dożywotnią miłość do nauki! Poznaj paleontologię – wykopywanie niesamowitych, prawdziwych skamieniałości za pomocą dołączonych narzędzi: dłuta, pędzla i lupy.

Jeśli twoje doświadczenie nie jest astronomiczne, daj nam znać, a my zrobimy to lepiej! Jest to idealna aktywność dla dzieci! pełna nauka – ten zestaw do wykopalisk zawiera wszystko, dłuta, w tym kamień wykopaliskowy pełen skamieniałości, czego dzieci potrzebują, aby kopać i nauczyć się przez wiele godzin, pędzla i lupy!.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentDiscover with Dr. Cool #ad
Wysokość10
Długość7.2
Waga1.65
Szerokość2.2
Numer częściNGSUPERFOS
ModelNGSUPERFOS
GwarancjaBez gwarancji

2. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC – Duży wkład z 15 prawdziwymi kamieniami szlachetnymi

#ad
National Geographic #ad - Odkryj wartościowe skarby i pozwól swojemu dziecku przeżyć przygodę kopania w prawdziwym kopalni kamieni szlachetnych. 16-stronny podręcznik informacyjny pokazuje jak powstają kamienie szlachetne i pomaga młodym naukowcom w identyfikacji kamieni. Znajdź 15 fascynujących kamieni szlachetnych, tygrysie oko, obsydian, takich jak piryt, ametyst, kwarc, fluoryt, awenturyn i wiele innych. Wszystko, aby zająć się dziećmi przez wiele godzin – za pomocą bloku do wykopów, czego potrzebujesz, dłuta, pędzla i lupy.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentDiscover with Dr. Cool #ad
Wysokość10
Długość7.2
Waga1.61
Szerokość2.2
Numer częściNGSUPERGEM
ModelNGSUPERGEM
GwarancjaBez gwarancji

3. National Geographic

#ad

National Geographic | Zestaw do eksperymentowania sensorycznego | sensoryczny piasek do zabawy dla dzieci | kamienie szlachetne dla dzieci | wspaniała interaktywna nauka i zabawka redukcji stresu |

#ad
National Geographic #ad - Zestaw naukowców dla dzieci z gwarantowaną satysfakcją: asortyment national geographic MINT zapewnia dzieciom naukę przyrodniczą. Wspólna zabawa: zestaw naukowców zawiera wspaniałe eksperymenty dla dzieci, którymi mogą cieszyć się z przyjaciółmi, rodziną lub kolegami z klasy.

Zestaw naukowy dla dzieci to wysokiej jakości zabawka edukacyjna, daj nam znać, która sprawia wiele radości! Jeśli nie jesteś zadowolony, abyśmy mogli to naprawić. Zestaw odkrywczy ze stymulacją sensoryczną: zabawka dla chłopców i dziewczynek zawiera wodoodporny i sensoryczny piasek modelujący, plastelinę i śluz. Zestaw naukowców do długotrwałej zabawy – cały czas po raz: piasek, plastelina i zestaw do szlamu nadają się do ponownego użytku i zapewniają zabawę codziennie podczas interaktywnej i kreatywnej zabawy.

Materiały zawarte w tej skrzynce eksperymentalnej nie tylko świetnie wyglądają, ale są również fantastyczne w dotyku. Zachęca przyrodników do naukowego myślenia: nasza szczegółowa instrukcja nauki jest pełna interesujących faktów naukowych, które sprawiają, że ten zestaw jest najlepszym zestawem odkrywców sensorycznych dla dzieci.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentNational Geographic #ad
Wysokość3.15
Długość11.81
Waga1.61
Szerokość8.66
Numer częściNGMEGAEARTH
ModelNGMEGAEARTH
GwarancjaBrak gwarancji.

4. Kosmos

#ad

Kosmos 620547 Easy elektryczny rozruch, skrzynka eksperymentalna dotycząca elektrotechniki, badanie napiętych obwodów elektrycznych z silnikiem i miernikiem

#ad
Kosmos #ad - Na podstawie prostych i dalszych prób z połączeniami szeregowymi i równoległymi, silnikiem, miernikiem, magnesem i cewką dzieci uczą się krok po kroku podstawowych pojęć dotyczących energii elektrycznej.

Jak generować prąd za pomocą magnesów? jak działa elektryczny zamek szyfrowy? Zestaw dla początkujących do prądu, napięcia, obwodów elektrycznych i magnetyzmu – prosty i intuicyjny dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Najlepsze próby: fajne systemy alarmowe z przekaźnikiem, pozwól śmigłu wydmuchać w powietrze, zbudować elektryczny zamek szyfrowy. Idealne połączenie: system easy klick-System z praktycznymi zatrzaskami uzupełnia zrozumiałe i ilustrowane schematy połączeń dla dzieci do odtworzenia. Ten zestaw można łączyć ze wszystkimi skrzynkami eksperymentalnymi Kosmos z serii Easy Electric.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.76
Długość9.06
Waga2.23
Szerokość12.99
Numer części620547
Model620547
GwarancjaGwarancja ustawowa

5. National Geographic

#ad

Zestaw naukowy dla dzieci 8-12, NATIONAL GEOGRAPHIC Super zestaw do wykopu z kamieni szlachetnych – 10 prawdziwych kamieni szlachetnych, narzędzia do nagrobków i szkło powiększające, kryształy

#ad
National Geographic #ad - Jeśli twoje doświadczenie nie jest astronomiczne, daj nam znać, a my zrobimy to lepiej! Grabe 10 prawdziwych kamieni szlachetnych z – ten zestaw kamieni szlachetnych zawiera 10 kamieni szlachetnych, szary agat, piryt, zielony fluoryt, różowy kwarc, zielony awenturyn, obsydian, geoda, które dzieci mogą wykopać: ametyst, sodalit i tygrysie oko.

Zidentyfikuj każdy komunikat – kolorowa karta identyfikacyjna, dzieci łatwo rozpoznają kamienie szlachetne w swojej nowej kolekcji. Grab z dołączonymi narzędziami – dzieci korzystają z narzędzi takich jak prawdziwi geolodzy: narzędzie do wykopów, szczotka do kopania i szkło powiększające do szczegółowego pokazania piękna kamieni.

Liść zawiera fascynujące fakty dotyczące każdego kamienia szlachetnego w cegle nagrobnej. Wysokiej jakości zabawka do nauki – jesteśmy dumni z naszych wysokiej jakości zabawek naukowych i oferujemy wyjątkową obsługę wszystkich produktów. Rozpocznij kolekcję kamieni – super zestaw do wykopu z kamieni szlachetnych to najfajniejsze wejście do kolekcji kamieni! Wspiera radość odkrywców, inspiruje miłość do nauki o Ziemi.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentJMW Sales, Inc. #ad
Wysokość9.76
Długość6.26
Waga0.99
Szerokość2.4
Numer częściNGGEM10
ModelNGGEM10
GwarancjaJesteśmy dumni z tego, że produkujemy produkty najwyższej jakości, wspierane przez wyjątkową obsługę.

6. Kosmos

#ad

Zestaw eksperymentalny z młotkiem i dłutem, dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat, KOSMOS 657994 skarb rycerski, wykop błyszczące monety i kamienie do zabawy, dla fanów średniowiecza i małych archeologów

#ad
Kosmos #ad - Ekscytująca zabawa wykopalisk firmy Kosmos dla wszystkich małych fanów rycerzy i średniowiecza od 7 lat. Ein mittelalterlicher schatz wartet! Tutaj mali odkrywcy samodzielnie wykopują dwie metalowe monety, medalion, różne kamienie do gry i smoczy ząb.

Z odsłoniętego zęba i dołączonego sznurka powstaje fajny łańcuszek ze smoczym zębem, a średniowieczna gra zręcznościowa rzuca wyzwanie dzisiejszym dzieciom. Kolorowa instrukcja wyjaśnia najlepszą technikę wykopywania i ujawnia ekscytującą wiedzę o rycerzach, smokach i pracy archeologa. Zestaw eksperymentalny zawiera młotek, dłuto i gąbki – wystarczy zwilżyć gips i już można rozpocząć poszukiwanie skarbów.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.17
Długość8.27
Szerokość5.12
Numer części657994
Model657994
GwarancjaGwarancja ustawowa

7. National Geographic

#ad

4 ziarnistości, zapięcia do biżuterii, zestaw naukowy i pedagogiczny STEM, National Geographic Zestaw dźwigni uchylnej do skał – bardzo duża pojemność 1,36 kg, 1,36 kg surowych kamieni

#ad
National Geographic #ad - Użyj pianki gemfoam dla błyszczących rezultatów – ten zestaw bębnów kamiennych różni się od innych dzięki naszej nowej polerce do kamieni GemFoam wielokrotnego użytku. Kompletny zestaw bębnów – ten zestaw zawiera wszystko, 5 kg surowych kamieni z dziewięcioma różnymi rodzajami kamieni szlachetnych, pięcioma mocowaniami do biżuterii, żwirem, czego potrzebujesz i wiele więcej! Otrzymasz 1, sitkiem i naszą innowacyjną polerką do kamieni GemFoam.

Ulepszony, zabezpieczony przed wyciekiem bęben ma pokrywę ze stali nierdzewnej i jest o 75% cichszy niż bębny z tworzywa sztucznego. Trwały bęben kamienny – trwały silnik jest wyposażony w regulację czasu i prędkości, dzięki czemu można go łatwo ustawić i zapomnieć. Po ostatniej fazie bębna dodaj do bębna GemFoam i wodę, a kamienie szlachetne nabierają niesamowitego połysku.

Gwarancja satysfakcji – seria mint firmy national geographic oferuje wysokiej jakości produkty, daj nam znać, które sprawiają wiele radości! Jeśli Twoje doświadczenie nie będzie wyjątkowe, abyśmy mogli zrobić to dobrze dla Ciebie. Stwórz własne kamienie szlachetne – bębnienie kamieni to bardzo popularne hobby dla dzieci i dorosłych! Dzięki temu wytrzymałemu bębnowi kamiennemu zamieniasz szorstkie kamienie w pięknie oszlifowane kamienie szlachetne, dzięki prostej obsłudze i trwałemu wzornictwu.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentJMW Sales, Inc. #ad
Wysokość6.69
Długość12.76
Waga9.92
Szerokość10.31
Numer częściNGTUMBLER3LB
ModelNGTUMBLER3LB
GwarancjaBez gwarancji

8. Kosmos

#ad

Kosmos 657901 zestaw do wykopalisk minerałów, zestaw eksperymentalny dla dzieci od 7 lat z tematem, samodzielne wykopywanie prawdziwych minerałów, młotkiem i dłutem, 5 fascynujących kamieni ozdobnych

#ad
Kosmos #ad - Co kryje się w bloku gipsowym? młotowanie, drapanie i podziwianie, kopanie, jakie kryją się w nim ekscytujące skarby natury. Ten zestaw do wykopalisk zapewnia geologię w dotyku.

Wykopywanie, czyszczenie, dokumentowanie – tutaj dzieci pracują jak prawdziwi badacze. Zabawny i ekscytujący zestaw eksperymentów firmy Kosmos dla dzieci od 7 lat. Tutaj dzieci szukają skarbów i poznają kolorowy świat minerałów. Ilustrowana instrukcja pokazuje krok po kroku, jak dotrzeć do skarbów i dostarcza ciekawych informacji na temat minerałów. Błyszczący kryształ górski, awenturyn, świecący kwarc różowy, ametyst, czerwony jaspis można odsłonić młotkiem i dłutem.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.17
Długość8.27
Waga1.2
Szerokość5.12
Numer części657901
Model657901
GwarancjaGwarancja ustawowa

9. BUKI France

#ad

Zestaw do wykopalisk Triceratops, BUKI 439TRI

#ad
BUKI France #ad - Z opakowaniem uzupełniającym gipsem, aby ponownie zakopać szkielet i ponownie go wykopać! Ilustrowana instrukcja. Wykop szkielet triceratopsa z bloku gipsowego za pomocą młotka i ukłucia i zbuduj go. Od 8 lat.
MarkaBUKI France #ad
ProducentBUKI France #ad
Wysokość8.86
Długość7.48
Waga0.95
Szerokość2.36
Numer części439TRI
Model439TRI
Gwarancja1 rok gwarancji

10. Kosmos

#ad

Prehistoria, głęboko ukryty w bloku gipsowym, prezent, wykopaliska, KOSMOS 658021 T-REX świecący w nocy zestaw eksperymentalny dla dzieci od 7 lat, skamieniałości, dinozaury, upominek

#ad
Kosmos #ad - Głęboko ukryty w bloku gipsowym, świecący w nocy szkielet T-Rex składający się z 11 części czeka na odkrycie. Za pomocą młotka i dłuta pracować jak pierwotny badacz, a następnie prawidłowo przyporządkować i zmontować wszystkie znaleziska. Do samodzielnego wykopania lub jako punkt progacyjny na następną imprezę urodzinową dla dzieci. Dla dzieci od 7 lat. Kolorowa instrukcja wyjaśnia w przejrzysty sposób wszystkie postępowania i zawiera ekscytujące informacje dodatkowe dotyczące dinozaurów i skamieniałości. Wietny zestaw eksperymentalny firmy Kosmos.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.17
Długość8.27
Waga1.22
Szerokość5.12
Numer części658021
Model658021
GwarancjaGwarancja ustawowa