Top 10 AFH Aktiv Tape Kinesiologie Tape 5,0 cm x 5m Schwarz – Taśmy i kinesiotaping

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ALPIDEX

#ad

Kolor: czarny, ALPIDEX Taśma kinezjologiczna, zestaw taśm fizjologicznych, broszura aplikacyjna, 5 m x 5,0 cm, przyjazna dla skóry, wiele kolorów, elastyczna, 24 rolki, wodoodporna

#ad
ALPIDEX #ad - Komfort noszenia przez kilka dni do dwóch tygodni – po kąpieli lekko osuszyć. Tylko dla ciebie ilustrowana broszura z przykładami zastosowania jako e-book do pobrania. Optymalna rozciągliwość 130 do 140% rozciągliwa w kierunku wzdłużnym – odpowiada rozciągnięciu własnego ludzkiego mięśnia. Przyjazna dla skóry 100% bez lateksu * oddychająca i wodoodporna * taśma kinezjologiczna na bazie bawełny o wymiarach 5 cm x 5 m. Doskonałe trzymanie dzięki klejowi akrylowemu jako termoplastyczna warstwa klejąca w falistych liniach.
MarkaALPIDEX #ad
ProducentALPIDEX #ad
Długość120
Numer części7981_schwarz

2. AcuTop

#ad

Czarna, AcuTop PRO SPORT taśma kinezjologiczna, 5 cm x 5 m

#ad
AcuTop #ad - Taśma acutop pro sport to taśma ze sztucznego jedwabiu o wyjątkowo mocnej strukturze tkaniny dla większych obciążeń. Oddychający i wyjątkowo odporny na działanie wody, odpowiedni dla osób mocno pocących się. Wysoki komfort noszenia. Doskonała przyczepność i dobra tolerancja przez skórę. Taśma nie zawiera substancji czynnych i nie zawiera lateksu.
MarkaAcuTop #ad
ProducentDMC International Trading GmbH #ad
Długość5
Waga0.2
Numer częściAT5Pro
ModelAT5Pro

3. BB Sport

#ad

Zestaw taśm fizjologicznych, ujędrniające mięśnie, broszura aplikacyjna, kolor:, elastyczne, wiele kolorów, 12 rolek taśmy kinezjologicznej, wodoodporne, BB Sport Taśma kinezjologiczna, 5 cm x 5 m

#ad
BB Sport #ad - Klej akrylowy w kształcie litery S naniesiony jako termoplastyczna warstwa klejąca w falistych liniach. W zestawie - ilustrowana broszura z przykładami zastosowania jako e-book do pobrania. Wodoodporne, oddychające i przyjazne dla skóry właściwości. W 100% bez lateksu * taśmy z bawełny z możliwością przycięcia, rozciągliwe wzdłużnie w zakresie od 130 do 140%. Wysoki komfort noszenia przez kilka dni do dwóch tygodni.
MarkaBB Sport #ad
ProducentBB Sport #ad
Długość60
Numer części7980_schwarz

4. Nasara

#ad

3 x czarna taśma kinezjologiczna Nasara® 5 cm x 5 m

#ad
Nasara #ad - Wodoodporna i oddychająca. Taśma kinezjologiczna firmy Nasara. 96% bawełna, 4% elastan przyjazny dla skóry klej akrylowy. 3 x czarny rolka 5 cm x 5 m. Niesterylne stosowanie tylko na nieuszkodzoną skórę.
MarkaNasara #ad
ProducentNasara #ad
Długość15

5. AFH Webshop

#ad

AFH Aktiv Tape® | taśma kinezjologiczna | szerokość: 5 cm | długość: 5 m | na bazie bawełny | kolor: czarny

#ad
AFH Webshop #ad - Gwarantuje to lepsze właściwości klejenia. 5, 0 cm x 500 cm. Zastosowany klej akrylowy jest nanoszony w formie fali, dzięki czemu skóra może bardzo dobrze oddychać. Materiał nośny: 100% bawełna. Ta aktywna taśma jest bardzo oddychająca. 80% rozciągliwości. 160 g/m². Wymiary: ok. Klej: oddychający klej akrylowy przyjazny dla skóry, hipoalergiczny, naniesiony w formie fali. Rozciągliwość: ok. Gęstość materiału: ok.
MarkaAFH Webshop #ad
ProducentAFH Webshop #ad
Numer części010602-58
Model010602-58

6. axion

#ad

Taśma kinezjologiczna w kolorze czarnym | wodoodporna • przyjazna dla skóry • elastyczna • samoprzylepna taśma fitness | fizjoterapia optymalna do uprawiania sportu i na co dzień – axion

#ad
axion #ad - Nasze taśmy kinezjologiczne można łatwo założyć na ciało i idealnie nadają się do stosowania na stawie skokowym, plecach, kolanach, karku, kostkach lub ramionach. Ta taśma sportowa zapewnia Twoim mięśniom optymalną przyczepność.

Na przykład jako bandaż na łokieć tenisisty lub jako bandaż na kolanach. Nasze taśmy są przyjazne dla skóry, oddychające, nie zawierają lateksu, są elastyczne i wodoodporne. Taśmę kinezjologiczną można łatwo odciąć od rolki. Elastyczny bandaż ma 5 metrów długości. Dzięki temu można ustabilizować uszkodzone części ciała. Wysokiej jakości wodoodporna taśma w kolorze czarnym o szerokości 5 cm.

Można ją bez problemu używać pod prysznicem, podczas kąpieli lub pływania i idealnie nadaje się jako taśmy sportowej. Nasza wskazówka: aby taśmy lepiej przylegały, po nałożeniu należy kilkakrotnie przeciągnąć na nią ręką. Niezależnie od tego, czy grasz w piłkę nożną, tenisa czy piłkę ręczną. Skorzystaj z taśmy do ciała, która przekonuje długim czasem klejenia.
Markaaxion #ad
Producentaxion GmbH #ad
Numer części327000-327006

7. BB Sport

#ad

Wodoodpornych taśm ujędrniających mięśnie, BB Sport Taśma kinezjologiczna, zestaw elastycznych, wiele kolorów, 5 cm x 5 m, kolor: czarny, taśma fizjoterapeutyczna, 6 rolek, e-book broszura aplikacyjna

#ad
BB Sport #ad - Klej akrylowy w kształcie litery S jako termoplastyczna warstwa klejąca w falistych liniach. W zestawie - ilustrowana broszura z przykładami zastosowania jako e-book do pobrania. Wysoki komfort noszenia przez kilka dni do dwóch tygodni. Wodoodporne, oddychające i przyjazne dla skóry właściwości. 100% bez lateksu * taśmy z bawełny z możliwością przycięcia w zakresie 130 do 140% rozciągliwe w kierunku podłużnym.
MarkaBB Sport #ad
ProducentBB Sport #ad
Długość30
Numer części13563_schwarz

8. Kintex

#ad

Kintex Taśma kinezjologiczna, 7,5 cm x 5 m, elastyczna, fizjoterapeutyczna, czarna, wodoodporna, bardzo szeroka

#ad
Kintex #ad - Na górnej części ciała lub na plecach. Taśma przyjazna dla skóry do zastosowań kinezjologicznych jest wyjątkowo elastyczna i w przeciwieństwie do sztywnych taśm sportowych jest również bardzo rozciągliwa. Taśma utrzymuje się na skórze przez 4 do 7 dni dzięki dużej sile klejenia i może być noszona również podczas kąpieli pod prysznicem i pływania.

Skorzystaj z naszych ponad 40 instrukcji wideo może nie być dostępna w języku polskim, jak na przykład taśma na kolana, ramiona lub jako taśma limfatyczna. Bardzo szeroka – 7, 5 cm: bardzo szeroka taśma kinezjologiczna kintex nadaje się szczególnie dobrze do zastosowań w terapii zwierząt lub w przypadku dużych taśm na ciele ludzkim – np. Wybierz swój ulubiony kolor spośród 4 wariantów: beżowy, różowy, niebieski, czarny.

Możesz również samodzielnie naklejać tapetę. Nasza taśma jest przyjazna dla skóry, oddychająca, elastyczna, odporna na rozerwanie i wodoodporna. Hipoalergiczny klej sprawia, że taśmy nie przeszkadzają i są przyjemne w noszeniu. Nasza taśma medyczna jest samoprzylepna i może być dyskretnie naklejana jako taśma w kolorze skóry lub również kolorowo i rzucając się w oczy. Kintex taśmy kinezjologiczne są opracowywane w profesjonalnym sporcie i wspólnie z fizjoterapeutami.
MarkaKintex #ad
ProducentApaloo GmbH #ad
Wysokość0.04
Długość196.85
Waga0.22
Szerokość2.95
Numer części11110
Model11120
Gwarancja2 lata gwarancji

9. TRUETAPE

#ad

TRUETAPE Taśma kinezjologiczna rolka 5 m x 5 cm, czarna, elastyczna taśma fizjologiczna o dużej sile klejenia do uprawiania sportu, przyjazna dla skóry i wodoodporna taśma kinezjologiczna

#ad
TRUETAPE #ad - Jesteśmy między innymi oficjalnym dostawcą szwajcarskiego stowarzyszenia narciarskiego. Dzięki temu jest w dotyku jak druga skóra i nie ogranicza się. Najwyższa jakość: truetape jest wykorzystywany w sporcie zawodowym, a także najlepsi sportowcy na świecie uwielbiają nasze taśmy.

Nasze taśmy mają 180% elastyczności w porównaniu do 150% konkurencyjnych produktów. Indywidualne wsparcie: otrzymujesz od nas nie tylko bardzo wysokiej jakości taśmę kinesio, ale również doskonałą obsługę klienta. Bez ciągłego odklejania: do naszych taśm kinesio używamy mocnego, przyjaznego dla skóry medycznego kleju akrylowego. Okres klejenia wynosi do 7 dni, mimo potu lub wody. Najlepszy komfort noszenia: stosujemy innowacyjny i bardzo cienki materiał syntetyczny.

Wszystkie nasze instrukcje zostały opracowane dla Ciebie przez lekarzy i fizjoterapeutów. Proste instrukcje: na naszej stronie internetowej oferujemy szczegółowe instrukcje wideo i zdjęć, dzięki czemu możesz prawidłowo i łatwo zastosować nasze taśmy. Jeśli masz pytanie dotyczące produktu, napisz do nas w każdej chwili! Chętnie pomożemy w Twoich problemach.
MarkaTRUETAPE #ad
ProducentTRUETAPE #ad
Długość4.99
Numer części4260473282000
Model4260473282000

10. ALPIDEX

#ad

11 kolorów, 5 m x 5,0 cm, 5 rolek, Plastry kinezjologiczne

#ad
ALPIDEX #ad - Tylko dla ciebie ilustrowana broszura z przykładami zastosowania jako e-book do pobrania. Przyjazna dla skóry 100% wolna od lateksu * oddychająca i wodoodporna * taśma kinezjologiczna na bazie bawełny o wymiarach 5 cm x 5 m. Optymalna rozciągliwość 130 do 140% rozciągliwość w kierunku wzdłużnym – odpowiada własnemu rozciągnięciu ludzkiego mięśnia. Doskonałe trzymanie dzięki klejowi akrylowemu nakładana jest jako termoplastyczna warstwa klejąca w falistych liniach. Komfort noszenia przez kilka dni do dwóch tygodni – po kąpieli lekko osuszyć.
MarkaALPIDEX #ad
ProducentALPIDEX #ad
Długość25
Numer części7992_schwarz